Tipy na výlety

belianskaBelianska jaskyňa (14 km) – jediná sprístupnená jaskyňa vo Vysokých Tatrách, v Tatranskej Kotline.

aquacityAquacity Poprad (14 km) – termálny aquapark v blízkom Poprade, celoročne otvorené vonkajšie bazény a tobogány.

botanickaMúzeum TANAPu, Botanická záhrada (5 km) – navštívte v Tatranskej Lomnici múzeum a spoznajte tatranskú prírodu v botanickej záhrade.Bobová dráha v Bachledovej doline

Bachledova dolina (20 km) – povozte sa na bobovej dráhe, vychutnajte si výhľad z vyhliadkovej veže na Belianske Tatry a možno zbadáte aj Pieninské Tri koruny.

Nestville

Nestville Park (40 km) – navštívte moderný liehovar na výrobu slovenskej whisky a zároveň obdivujte historické remeslá, pochutnajte si na dobrom jedle.

vrbovVrbov (18 km) – zrekonštruované termálne kúpalisko so zdravou vodou, otvorené celoročne.

Splav DunajcaSplav Dunajca (50 km) – splavte rieku Dunajec pod majestátnymi Tromi korunami na plti s ozajstnými pltníkmi.

Spišský hrad a Spišská kapitulaSpišský hrad (55 km) – stredoveký kráľovský hrad, ktorý patrí medzi najrozsiahlejšie hradné komplexy Európy (UNESCO).

Stará Ľubovňa (50 km) – starobylý hrad, skanzen ľudovej Stará Ľubovňaarchitektúry a stredoveký vojenský tábor, kde môžete strieľať z kuše či jazdiť na koni.

Kežmarský hradKežmarok (18 km) -mestský hrad, drevený artikulárny kostol (UNESCO) , dejisko festivalu Európske ľudové remeslo.

Levoča

Levoča (40 km) - stredoveké mesto (UNESCO), dom a diela (oltár) Majstra Pavla z Levoče, klietka hanby, mestské hradby, Mariánska hora…